[AIESEC ATHENS] Fall Recruitment 2011 - Applications are open

Η AIESEC Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών χαιρετά όλους τους φοιτητές και μέλη του Διδακτικού και Επιστημονικού Προσωπικού  του Πανεπιστημίου μας και εύχεται μια καλή και αποδοτική ακαδημαϊκή χρονιά σε όλους.

Με την έναρξη του Οκτωβρίου, άρχισε η περίοδος του Recruitment του οργανισμού, η οποία συμβαίνει 2 φορές το χρόνο, κατά την οποία όλοι φοιτητές και απόφοιτοι των προπτυχιακών και μεταπτυχιακών τμημάτων του ΟΠΑ έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν για τα 4 προγράμματά μας:
(Team Member Programme, Team Leader Programme, Global Internship Programme,
Global Community Development Programme) και όλες τις εμπειρίες που προσφέρει ο οργανισμός μας.
Για το λόγο αυτό, διοργανώνονται “Get2know AIESEC Programmes” Seminars στα οποία θα γίνει πλήρης παρουσίαση του οργανισμού όσων ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στα προγράμματα και όλης της διαδικασίας που πρέπει να ακολουθήσουν.

Τα σεμινάρια αυτά θα πραγματοποιηθούν στις 17, 20, 26 Οκτωβρίου και 2 Νοεμβρίου.
Για περισσότερες πληροφορίες και αιτήσεις συμμετοχής παρακαλώ ενημερωθείτε πλήρως από το Newsletter Οκτωβρίου και το Fall Recruitment 2011 Booklet.
Προθεσμία αιτήσεων: 26 Οκτωβρίου.
Βρείτε την ηλεκτρονική αίτηση ΕΔΩ.