Προγραμμα ERASMUS+ για τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Πληροφορικής

Την Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2015 και ώρα 12:00 – 14:00 θα γίνει ενημερωτική συνάντηση στην Αίθουσα Δ12 (Δεριγνύ 12 – 1ος όροφος) για το Πρόγραμμα ERASMUS+ στην οποία καλούνται να συμμετάσχουν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Πληροφορικής που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016.

Η παρουσίαση που θα γίνει από τον καθηγητή κ. Δημήτρη Γκρίτζαλη, Ακαδημαϊκό Συντονιστή για το τμήμα Πληροφορικής, την κα Ευγενία Φουστούκου, αναπληρώτρια Ακαδ. Συντονιστή, και την κα Κατερίνα Γαλανάκη, συντονίστρια σε επίπεδο ιδρύματος του Προγράμματος ERASMUS+, έχει σαν στόχο την πλήρη και λεπτομερή παροχή πληροφοριών σε όλους τους ενδιαφερόμενους.

Από τη Γραμματεία